STRONA GŁÓWNA
KONTAKT
kserokopie
wydruki/plotowanie
bindowanie/oprawa
pieczątki
wizytówki
skanowanie
laminowanie

BINDOWANIE / TERMOBINDOWANIE / OPRAWA

Oprawa dokumentów jest to proces wykończenia końcowego różnych dokumentów poprzez spięcie i nałożenie okładek różnymi metodami. Wykonujemy takie oprawy dokumentów poprzez : 

Bindowanie - spięcie grzbietem plastikowym lub metalowym dokumentów na ich krawędzi. W metodzie tej konieczne jest wycięcie otworów w dokumentach łączonych. Oprawa taka pozwala na dokładanie, wyjmowanie, lub wymianę części zbindowanych dokumentów.

Termobindowanie -
połączenie trwałe, sklejenie na gorąco krawędzi dokumentów w specjalnych termookładkach, które nadają elegancki wygląd połączonym dokumentom. 

Oprawa kanałowa twarda /oprawa prac dyplomowych/ - bindowanie kanałowe to trwały, elegancki i bezpieczny sposób oprawy dokumentów. System ten powoduje zaciśnięcie dokumentów w metalowym kanale, który w połączeniu ze sztywnymi okładkami tworzy oprawę o perfekcyjnym i estetycznym wyglądzie. Okładki mogą być z tłoczonymi lub złoconymi napisami: PRACA DYPLOMOWA, PRACA MAGISTERSKA, PRACA DOKTORSKA, ROZPRAWA DOKTORSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA INŻYNIERSKA lub innym na zamówienie.                                                                                                               INTROLIGATOR POTRZEBUJE WIELU GODZIN - MY KILKU MINUT.

Oprawa kanałowa miękka - bindowanie kanałowe, to jest również trwały i elegancki sposób oprawy dokumentów, z tą różnicą w stosunku do oprawy kanałowej twardej, że oprawa kanałowa miękka nie ma możliwości wykonania nadruku , napisu, na zewnętrznych okładkach , które jak nazwa wskazuje są miękkie i elastyczne, ale wystarczająco odporne aby ochronić dokumenty w nich złożone.

Oprawa w listwę wsuwaną - listwa wsuwana, jest to szybki a zarazem efektowny sposób oprawy dokumentów polegający na połączeniu dokumentów elastyczną listwą, która zaciska kartki w odległości około 3-5 mm od ich krawędzi. Zaletą tego typu oprawy jest możliwość rozłożenia i ponownego złożenia dokumentów samodzielnie. Listwy zaciskowe występują w kilku podstawowych kolorach.

Oprawa w listwę zamykaną - listwa zamykana, bindowanie listwowe, różni się od standardowego bindowania tym ze zamiast grzbietu zwijanego jest listwa zamykana. Jej zaleta jest to ze można ja samodzielnie odpiąć i wymienić wyjąc lub dołożyć jakieś kartki.

Oprawa rollabind polecana do oprawy kalenadarzy - umożliwia oprawę do 150 kartek, przy pomocy plastikowych krążków, które umieszcza się w przedziurkowanym arkuszu.
Kartki można obracać o 360 stopni, łatwo wyjmować i wkładać. Rollabind jest niezastąpiony w oprawie: kalendarzy,  notatników,  materiałów prezentacyjnych,  organizerów,  instrukcji,  cenników,  broszur,  ofert          i wielu innych.

BINDOWANIE / TERMOBINDOWANIE / OPRAWA  SOSNOWIEC

BINDOWANIE LISTWOWE / LISTWA WSUWANA / BINDOWANIE KANAŁOWE

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH, LICENCJACKICH, INŻYNIERSKICH, MAGISTERSKICH, DOKTORSKICH           SOSNOWIEC ZAPRASZAMY

Top